ingerasii
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


ingerasii sunt cei mai draguti
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Adriana Dendiu
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyMar Ian 20, 2009 7:06 pm Scris de Admin

» shakira cantareata
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 5:51 pm Scris de Admin

» corbin bleu
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 5:47 pm Scris de Admin

» Avril Lauigne
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 5:41 pm Scris de Admin

» ashley thisday
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 5:32 pm Scris de Admin

» Vanessa Hudgens
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 5:18 pm Scris de Admin

» Adela Popescu
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 3:09 pm Scris de Admin

» Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 3:07 pm Scris de Admin

» Stivel & Minodora
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 3:05 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 49
Data de înscriere : 17/01/2009

Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz Empty
MesajSubiect: Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz   Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz EmptyDum Ian 18, 2009 3:07 pm

Vacanta impreuna


  • Bogdan Albulescu, Alina Grigore şi Dana Rogoz: vacanţă în gaşcă în Alpii francezi!

    Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz Poza200
    Au schiat, au trecut prin peripeţii, despre care au multe de povestit, acum la întoarcerea în ţară: ”Am fost şi în Austria la schi, dar pot spune că în Franţa este mult mai frumos. Pârtiile sunt mai bune, iar zăpada a fost excelentă. Am învăţat chiar şi câteva mişcari noi pe placă, cum să fac piruete, cum să sar. Am şi căzut de câteva ori, dar a meritat. Chamonix e sigur un loc unde mă voi întoarce”, spune interpreta lui Ingrid din comedia romantică “Îngeraşii”.
    Cei patru au ajuns chiar şi la o altitudine de 3.842 de metri, atinsă la Aiguille du Midi, “locul unde ai impresia că eşti cu capul în nori”, după cum mărturiseşte Bogdan Albulescu. “Atracţia majoră era trenul cu care urcai până în vârf de munte, de unde se zărea masivul Mont Blanc. Am avut ceva emoţii, pentru că drumul este foarte abrupt, dar a fost o experienţă nemaipomenită”, adaugă Dana Rogoz.
    Pe pârtia de schi de la Chamonix, Alina Grigore şi Bogdan Albulescu au luat lecţii de schi de la Dana Rogoz: ”În prima zi mă rugam să nu cad, în a doua să ajung jos, la capătul pârtiei, iar în a treia zi, ştiam deja să schiez”, mărturiseşte amuzată Alina Grigore, interpreta lui Gigi din “Îngeraşii”.
    Transformată în profesoară de schi, Dana şi-a luat în serios rolul: ”De când am plecat, le-am promis Alinei şi lui Bogdan că îi voi învăţa să schieze. Ei au fost foarte receptivi şi au prins repede. Mi-a plăcut foarte mult în Franţa, am stat în căsuţe de lemn, ne-am făcut singuri mâncare, ne-am gospodărit”, povesteşte prezentatoarea emisiunii “De suflet” de la PRO TV International.
    Responsabil cu gătitul a fost chiar Bogdan Albulescu. “Am gătit pentru toată lumea, e o pasiune mai veche de-a mea şi nimeni nu s-a plâns, au mâncat tot ca nişte copii cuminţi. Alina a fost ajutorul meu, iar Dana şi Radu au fost responsabili cu ordinea în micuţa căbănuţă în care am locuit”, mărturiseşte protagonistul telenovelei “Regina”.
    De Revelion, Dana, Radu, Alina si Bogdan au petrecut în piaţa din Chamonix: ”A fost o bucurie şi o fericire generală pe străzile din Chamonix în noaptea dintre ani. Erau mulţi turişti, ne-am distrat împreună, am văzut focurile de artificii, am rămas cu amintiri foarte frumoase”, adaugă Bogdan Albulescu.
    Pentru că vacanţa a luat sfîrşit, Dana Rogoz, Alina Grigore şi Bogdan Albulescu s-au întors pe platourile de filmare din Buftea şi promit multe episoade pline de surprize, telespectatorilor care urmăresc ACASĂ producţiile “Îngeraşii” şi “Regina”.
Sus In jos
https://ingerasii.forumgratuit.ro
 
Bogdan Albulescu , Alina Grigore si Dana Rogoz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alina Grigore
» Dana Rogoz
» Dana Rogoz
» Dana Dembinski

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ingerasii :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: